Plavba lodí

Plavba lodí - zastávky v přístavech

Plavba lodí a přístavy Plavba lodí nabízí širokou nabídku destinací. Na klasické týdenní plavbě je většinou 5 zastávek v přístavech, ve kterých mohou klienti strávit kolem 8 hodin. Jednotlivá přístavní města a jejich centra jsou většinou v docházkové vzdálenosti. Pokud se klient vydá na plavbu lodí po Karibiku a rád by navštívil ty nejkrásnější pláže daného ostrova, vždy v přístavu čeká velké množství taxíku. Plavba lodí nabízí spoustu nezapomenutelných zážitků.

Plavba lodí se společností MSC Crusies

Plavby lodí Speciální zážitky plavba lodí se společností MSC Cruises není jen luxus, poznávání a výborná kuchyně, ale máte možnost poznat mnohem více. Každá plavba lodí je trochu specifická nabídkou doplňkových služeb a aktivit. Je dobré sledovat lodní noviny, kde se o těchto akcích můžete dozvědět. Jedná se například o výlet do strojovny lodi, který je organizován pro malou skupinku lidí. V průběhu plavby lodí se konají také sportovní turnaje ve fotbale, stolním tenise a další, kam se můžete přihlásit. A konečně na každé plavbě lodí se koná italská galavečeře spojená s číšnickou show a párty s kapitánem.

Plavba lodí - zábava a doprovodné programy na palubě

Plavby lodí Plavba lodí nabízí cestujícím v průběhu jejich dovolené na palubě nepřeberné množství aktivit, zábavných a animátorských programů přes den i celou noc. Díky tomu vás plavba lodí určitě nebude nudit. V průběhu dne se můžete vyřádit s animátory plavební společnosti u bazénu při pohybových aktivitách nebo různých soutěžích. Navečer se konají hudební, taneční a akrobatická představení v divadle. Plavbu lodí lze každý večer zakončit návštěvou diskotéky, kasina nebo barů s živou hudbou a tanečníky.

Plavba lodí - děti a teenageři

Plavby lodí Přemýšlíte, zda je plavba lodí to pravé pro vás i vaše děti? Dovolujeme si tvrdit, že určitě ano. Plavební společnosti se rodinám s dětmi snaží vyjít maximálně vstříc, aby si plavbu lodí užily. Na většině lodí jsou k dispozici lodní skluzavky, brouzdaliště a bazény pro děti, dětské herny a sportovní vybavení. Pokud si rodiče chtějí udělat volnou chvilku sami pro sebe, plavba lodí jim umožňuje využít dětských klubů s kvalifikovaným personálem, který dětem vytvoří zábavný program na celou dobu. Plavba lodí nabízí luxusní ubytování, výbornou kuchyni a palubu plnou zábavy pro celou rodinu.

Plavba lodí - Kontakt

J&M Cruise, spol. s r.o. - plavby lodí
kontakt: Ing. Jakub Quaiser
tel: +420 722 943 700
email: info@zajezdlodi.cz

Rychlá poptávka

  Jméno
* Email
Váš text:


PS2 Micro | © 2002 - 2024 Chabera